Op maandag 16 oktober a.s. is er weer een verlengde maandagmorgen wandeling uitgezet.
Dit keer in het uiterste puntje van de provincie Utrecht.
We starten bij het natuurgebied De Blaauwe Kamer; lopen deels om het natuurgebied heen richting de Grebbeberg. Langs de voet van de Grebbeberg wandelen we in de richting van Rhenen.
Voor stoere wandelaars beklimmen we de berg naar het uitzichtpunt, waar we van bovenaf een prachtig uitzicht hebben op het natuurgebied (voor wie de klim te pittig lijkt, die kan doorwandelen naar het punt waarop de klimmers weer naar beneden komen).
We dalen weer af naar de voet van de Grebbenberg en wandelen verder richting Rhenen; daar zoeken we de oprit van de brug over de Neder Rijn. We steken deze rivier over en aan de overzijde wandelen we over de zomerdijk richting Opheusdent.
Dan zijn we na ca. 10 km toe aan de lunch. Die kunnen we gebruiken in restaurant ’t Veerhuis te Opheusden.
Na de lunch laten we ons met de pont voor € 1,00 overzetten naar de Blaauwe Kamer.
Die gaan we in en wandelen door het natuurgebied naar het uitkijkpunt en verder naar de Vogelkijkhut (neem een verrekijker mee!).
Vervolgens wandelen we een stukje terug en vervolgen de wandeling langs de restanten van de voormalige steenfabriek in het natuurgebied. Afstand ca. 13 km.
Als je mee wilt, meld je dan hieronder aan.
We vertrekken om 09.30 uur bij de Sporthal Hofland in Montfoort.
Kosten: € 5,00 voor de chauffeur; lunch wat de menukaart aangeeft en
€ 1,00 voor het veer.